Dybala takim me Simeonen ?

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala është parë duke ngrënë darkë vetëm me trajnerin e Atletico Madridit, Diego Simeone.

Bazuar te Radio Murcia, Simeone, Simeone ka qenë në tavolinë duke pritur deri sa Dybala arrin tek restoranti Kabuki, ku ato qëndruan dhe biseduan.

Dybala është duke shpenzuar disa ditë në Madrid par humbjes së thirrjes nga përfaqësuesja argjentinase shkak lëndimit që ka ai.

Spekulimet ishin se ai do të takohet me dikë të bordit të Real Madridit por fokusi shkoi tek rivalët e tyre të cilëve shpejt i duhet një zëvendësim për Antonio Griezman.